Wykończenia mieszkań

Wykończenia mieszkań pod klucz w Krakowie

Dom oraz mieszkanie to miejsca, w których spędzamy wiele czasu. Warto powierzyć kwestię jego zaprojektowania i wykończenia profesjonalistom, którzy stworzą oazę relaksu, odpoczynku i wygodnego życia.do którego będziemy chętnie wracać.

„Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza…”
~ Antoine de Saint – Exupéry

Zlecenie wykończenia mieszkania pod klucz niesie ze sobą wiele korzyści. Profesjonalni koordynatorzy i projektanci zajmują się realizacją zadania od fazy planowania, przez projekt, po wykonanie i posprzątanie lokalu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy sześć różnych wariantów wykończenia pod klucz Excellent, zróżnicowanych pod kątem cen oraz wykorzystywanych materiałów, tak aby każdy mógł dopasować dany wariant pod kątem własnych oczekiwań.

Współpraca w ramach wykończenia pod klucz to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy a także nerwów. Poszukiwanie materiałów oraz fachowców to niezwykle czasochłonne oraz trudne zadania. Warto te kwestie powierzyć specjalistom, którzy zadbają o jakość wykonanych usług.

Firma Excellent, to uznani, doświadczeni specjaliści, będący liderem rynku wykończeń pod klucz. Postaw na gwarancję i bezpieczeństwo, nowoczesność, niebanalne rozwiązania oraz trwałość i jakość wykorzystanych materiałów.

Zalety płynące ze współpracy w ramach kompleksowego wykończenia pod klucz

Budżet pod kontrolą

dzięki wybranemu wariantowi wykończenia z góry wiesz ile płacisz;

Oszczędność czasu

szybkie terminy realizacji, od 6 do 9 tygodni;

Oszczędność pieniędzy

8% zamiast 23% podatku VAT na usługę wraz z towarem;

Spokój i gwarancja

Excellent S.A. to firma z ponad 31 – letnim doświadczeniem w branży.. Zarówno usługa wykończenia, jak i wykorzystane materiały objęte są min. 24 – miesięczną gwarancją

Nadaj nietuzinkowe oblicze swojej nieruchomości…
…bo dobrze wykończone wnętrze, to Twoja tożsamość

KONTAKT:

Paweł Kluba
pawel.kluba@excellent.com.pl
+48 697 698 508