O nas

Wisdomic  – O naszej firmie

Ludzie – ich marzenia, potrzeby oraz oczekiwania są dla nas inspiracją do działania. To, jak żyją, w jaki sposób pracują, w jakim otoczeniu lubią przebywać. Wchodząc naprzeciw tym potrzebom, tworzymy projekty unikatowe, które charakteryzują się niebanalnym designem, wysokim standardem wykonania oraz świetnymi lokalizacjami w sąsiedztwie natury.

Grupa Wisdomic należy do grona najdynamiczniej rozwijających się deweloperów w Polsce.
Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, zdając sobie sprawę, że zakup nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu każdego z nas. Dlatego każdy z naszych projektów jest dopracowany w najdrobniejszych detalach, aby jego przyszli mieszkańcy mogli poczuć się w pełni komfortowo. Nasze dotychczasowe realizacje utwierdzają nas w przekonaniu, że właściwie dobraliśmy priorytety i tą drogą podążamy ku przyszłości.

Co nas charakteryzuje?

Projekty najwyższej jakości

Funkcjonalność naszych nieruchomości

Ambitny, doświadczony i energiczny zespół

Indywidualne podejście do klientów

Inwestycje zrealizowane

Książęce Bielany

KSIĄŻĘCE BIELANY to urokliwa inwestycja zlokalizowana w prestiżowej, spokojnej okolicy przy ul. Księcia Józefa. Kameralny kompleks budynków zaprojektowano z myślą o osobach ceniących spokój i stabilizację, a jednocześnie elegancję i nowoczesność.

Inwestycja zakończona w 2022 roku

Wisdomic DIETLA 11

Sześć nowych apartamentów w sercu Krakowa, u styku historycznych dzielnic Starego Miasta oraz Kazimierza. To wyjątkowy punkt na mapie miasta, przyciągający niepowtarzalną historią i atmosferą. Dawna dzielnica żydowska to centrum rozrywki, kultury i sztuki. Tu można zatrzymać się na chwilę i poczuć na sobie oddech historii.

Inwestycja zakończona w 2021 roku

Wisdomic Natura Park

Kameralna inwestycja, położona w ustronnej, urokliwej okolicy, gwarantującej odpoczynek od zgiełku miasta. Natura Park łączy w sobie bliskość terenów zielonych z sąsiedztwem tras szybkiego ruchu, zapewniających sprawne dotarcie do wszystkich części miasta.
Projekt składa się z 4 budynków w zabudowie szeregowej, podzielonych na cztery odrębne domy. Łącznie to 16 lokali mieszkalnych na ogrodzonym osiedlu. Na uwagę z pewnością zasługuje interesująca i dopracowana architektura budynków.

Inwestycja zakończona w 2021 roku.

Wisdomic ELIXIR

WISDOMIC ELIXIR to ekskluzywny projekt mieszkaniowy dedykowany klientom ceniącym doskonałą lokalizację, wysoki komfort życia oraz kameralny charakter Inwestycji.
Już od pierwszego momentu uwagę przyciąga ciekawa i dopracowana architektura budynku, która wyróżnia się nowoczesnością i estetyką pośród lokalnej zabudowy.
Ten wysokiej klasy pięciopiętrowy apartamentowiec składa się jedynie z 16 starannie zaplanowanych lokali mieszkalnych. Aby stworzyć mieszkańcom przyjazny, kameralny klimat, na każdej kondygnacji znajdują się maksymalnie 3 mieszkania.

Inwestycja zakończona w 2020 roku.

Kantorowicka

Kantorowicka to kameralna inwestycja położona w spokojnej, zielonej okolicy. Składa się z dwunastu przestronnych mieszkań z dużymi balkonami lub ogródkami. Jest to idealna propozycja dla mieszkańców szukających spokoju, komfortu, bliskości zieleni i świeżego powietrza.
Kameralny charakter inwestycji podkreśla sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Na atrakcyjność okolicy wpływa także doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

Inwestycja zakończona w 2018 roku.