fbpx

English version:

OPIS INWESTYCJI

Termin Realizacji –  II kwartał 2021 roku.

Nowe Apartamenty z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu !

Dietla 11

Dietla 11 to sześć nowych apartamentów usytuowanych w sercu Krakowa, u styku historycznych dzielnic Starego Miasta oraz Kazimierza. To miejsce, gdzie spotykają się rodowici krakowianie, studenci, turyści oraz inwestorzy. Ten wyjątkowy punkt na mapie miasta, przyciąga niepowtarzalną historią i atmosferą. Dawna dzielnica żydowska to centrum rozrywki, kultury i sztuki. Tu możesz zatrzymać się na chwilę i poczuć na sobie oddech historii. Kazimierz tętni życiem nieprzerwanie przez cały rok. Liczne kawiarnie, puby i restauracje rozbrzmiewają dźwiękami muzyki i zachęcają do zabawy. W tej wyjątkowej dzielnicy mieści się nasza inwestycja z unikalnym widokiem na Wawel – Dietla 11. Pogranicze dwóch najważniejszych dzielnic miasta zapewnia prawdziwie królewski klimat oraz dodaje prestiżu i wyrazistości. Dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu, ogromnym atutem będzie sąsiedztwo bulwarów wiślanych z licznymi ścieżkami pieszymi oraz rowerowymi.

O INWESTYCJI

Kameralny kompleks apartamentów na poddaszu pięknej kamienicy przy ul. Józefa Dietla 11 jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach oraz wyposażony w nowoczesne systemy gazowego ogrzewania podłogowego oraz klimatyzację. To komfortowe, przestronne oraz świetnie doświetlone mieszkania o powierzchniach od 26 do 56 m2.

KAMIENICA

Kamienica przy ul. Józefa Dietla 11 została zaprojektowana przez polskiego architekta żydowskiego pochodzenia – Beniamina Torbe. Jej budowa datowana jest na pierwsze 10-lecie XX w. Nasza oferta to propozycja dla osób ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Tradycja i historia łączą się tutaj z nowoczesnością i funkcjonalnością. Poczucie komfortu i elegancji dopełnią nowocześnie wykonane części wspólne. Reprezentacyjna, drewniana klatka schodowa, eleganckie posadzki, to istotne szczegóły, które umacniają niebanalny, okazały styl.

Zamieszkaj w królewskim stylu!

LISTA APARTAMENTÓW

Powierzchnia
StatusReset
Powierzchnia
M1
26.47 m2

PROMOCJA

370 580 zł
wolne
WIĘCEJ
M2
56.75 m2

PROMOCJA

794 500 zł
wolne
WIĘCEJ
M3
38.28 m2

PROMOCJA

zarezerwowane
WIĘCEJ
M4
37.73 m2

PROMOCJA

zarezerwowane
WIĘCEJ
M5
55.63 m2

PROMOCJA

778 820 zł
wolne
WIĘCEJ
M6
42.82 m2

PROMOCJA

578 070 zł
wolne
WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI WISDOMIC

SKONTAKTUJ SIĘ

    SPRZEDAŻ DIETLA 11

    Menu