DIETLA 11

ul. Józefa Dietla 11

English version:

Dietla 11 Apartments

Ураїнська версія:

Dietla 11 Aпартаменти

Termin Realizacji –  III kwartał 2021 roku

DIETLA

Sześć nowych apartamentów w sercu Krakowa, u styku historycznych dzielnic Starego Miasta oraz Kazimierza. To wyjątkowy punkt na mapie miasta, przyciągający niepowtarzalną historią i atmosferą. Dawna dzielnica żydowska to centrum rozrywki, kultury i sztuki. Tu można zatrzymać się na chwilę i poczuć na sobie oddech historii.
W tętniącym cały rok życiem Kazimierzu znajdziemy liczne kawiarnie, puby i restauracje, które rozbrzmiewają dźwiękami muzyki i zachęcają do zabawy. W tej wyjątkowej dzielnicy, z unikalnym widokiem na Wawel, znajduje się inwestycja Dietla 11.

LOKALIZACJA

Pogranicze dwóch najważniejszych dzielnic miasta zapewnia prawdziwie królewski klimat oraz dodaje prestiżu i wyrazistości.
Jesteś miłośnikiem wypoczynku na świeżym powietrzu?  Sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych z licznymi ścieżkami pieszymi oraz rowerowymi zapewni Ci doskonałe miejsce do rekreacji!

APARTAMENTY

Kameralny kompleks apartamentów na poddaszu pięknej kamienicy przy ul. Józefa Dietla 11 jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, oraz wyposażony w nowoczesne systemy gazowego ogrzewania podłogowego oraz klimatyzację. To komfortowe, przestronne oraz świetnie doświetlone mieszkania o powierzchniach od 26 do 56 m2.

KAMIENICA

Została zaprojektowana przez polskiego architekta żydowskiego pochodzenia – Beniamina Torbena początku XXw. Tradycja i historia łączą się tutaj z nowoczesnością i funkcjonalnością. Poczucie komfortu i elegancji dopełnią nowocześnie wykonane części wspólne. Reprezentacyjna, drewniana klatka schodowa, eleganckie posadzki, to istotne szczegóły, które umacniają niebanalny, okazały styl.

PRESTIŻ

Stare Miasto i Kazimierz to najbardziej prestiżowe dzielnice na mapie Krakowa. Nasza oferta to propozycja dla osób ceniących wygodę, jakość i piękno w każdym aspekcie życia.

LISTA APARTAMENTÓW

Powierzchnia
StatusReset
Powierzchnia
M1
26.47 m2

PROMOCJA

sprzedane
WIĘCEJ
M2
56.75 m2

PROMOCJA

649 000 zł
wolne
WIĘCEJ
M3
38.28 m2

PROMOCJA

505 000 zł
wolne
WIĘCEJ
M4
37.73 m2

PROMOCJA

sprzedane
WIĘCEJ
M5
55.63 m2

PROMOCJA

- zł
zarezerwowane
WIĘCEJ
M6
42.82 m2

PROMOCJA

sprzedane
WIĘCEJ

skontaktuj się z nami

LUB ZADZWOŃ
SPRZEDAŻ DIETLA 11

    Menu