Zakup mieszkania krok po kroku


Pamiętaj – nie budujemy za Twoje pieniądze! Wszystko co wpłacisz w trakcie budowy trafi na indywidualny mieszkaniowy zamknięty rachunek powierniczy. Nie mamy dostępu do tych pieniędzy, aż do chwili gdy odbierzesz swoje klucze.

 • Umowa rezerwacyjna

Na wisdomic.pl wybierz swoje mieszkanie i zawrzyj umowę rezerwacji. Opłaty dokonasz przelewem bankowym. 

Opłata rezerwacyjna: 5.000 zł 

Jeżeli rezerwujesz w ramach przedsprzedaży, na decyzję o zakupie oraz na wybór terminu podpisania umowy deweloperskiej, będziesz mieć czas do 2 tygodni od dnia uruchomienia przez nas regularnej sprzedaży .

Jeżeli rezerwujesz w ramach regularnej sprzedaży , na decyzję o zakupie oraz na wybór terminu podpisania umowy deweloperskiej, będziesz mieć czas do 2 tygodni od daty zawarcia umowy rezerwacyjnej.

 • Umowa deweloperska

  Po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na budowę, kończymy etap przedsprzedaży i startujemy z regularną sprzedażą. To także moment, w którym rozpoczynamy podpisywanie umów deweloperskich. Uzgodnimy z Tobą termin wizyty u notariusza, a do podpisania umowy wystarczy Ci 10% ceny zakupu (wniesioną już opłatę rezerwacyjną zaliczymy na poczet tej wpłaty). Od tego momentu wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze trafią na indywidualny mieszkaniowy zamknięty rachunek powierniczy.
 • Odbiór mieszkania

  Kiedy Twoje mieszkanie będzie już  wykończone , a my będziemy pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik –  poprosimy Cię o zapłatę pozostałych 90% ceny zakupu . Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku powierniczym, umówimy się na termin odbioru mieszkania. Podczas odbioru otrzymasz od nas komplet kluczy i  możesz się wprowadzać.
 • Umowa przeniesienia własności

  Po odbiorze mieszkania, ustalimy dogodny dla Ciebie termin zawarcia umowy przeniesienia własności. Spotykamy się u notariusza, podpiszemy umowę i  od tej chwili staniesz się w pełni właścicielem swojego mieszkania . Dopiero wtedy pieniądze z rachunku powierniczego będą mogły trafić na nasze konto.


  Termin ukończenia inwestycji Kantorowicka - III kwartał 2018
 • SPRZEDAŻ MIESZKAŃ:

  M65 MEDUZA

  ul. Mogilska 65, Kraków

  Telefon:+48 518 294 653

  BIURO
  Telefon:+48 798 600 916
  Email: wisdomic@wisdomic.pl