O nas


CEL


Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta i zapewnienie mu solidnego i funkcjonalnego mieszkania. Dlatego też nasz zespół tworzą przede wszystkim nie prawnicy, a inżynierowie, którzy łączą wiedzę z doświadczeniem, by móc sprostać wymaganiom Klientów. W każdym przypadku dbamy o budowanie zaufania, indywidualne podejście do potrzeb Klienta.


HISTORIA

Jesteśmy firmą deweloperską, która jako jako druga linia biznesowa wywodzi się z Grupy Polramex, która działa od 1998 na rynku zarówno polskim jak i francuskim świadcząc usługi budowlane, generalne wykonawstwo, zarządzanie nieruchomościami, pozyskiwanie i sprzedaż apartamentów. Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku firma postawnowiła rozszerzyć swój obszar działania o rynek krakowski. Zakup nowego mieszkania Krakowie to idealna inwestycja  w przyszłość. Głównym przedmiotem naszej działalności jest pozyskiwanie działek, budowa i sprzedaż mieszkań w małych, kameralnych budynkach wielorodzinnych, znajdujących się w dogodnych i zacisznych lokalizacjach Od początku swej działalności firma Wisdomic wykazuje się dynamicznym rozwojem i dbałością o jakość oferowanego produktu. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu działki do przekazania wybudowanych obiektów mieszkańcom. 


NASZ ZESPÓŁ

Założyciele Spółki to przedsiębiorcy z dużym doświadczeniem mający za sobą udane inwestycje budownictwa usługowego na rynku rodzimym w Pszczynie oraz budownictwa użyteczności publicznej i mieszkaniowej na rynku zagranicznym w Paryżu. 
Jednym z największych atutów Wisdomic to dynamiczny zespół inżynierów, ludzi o wysokich kwalifikacjach, wszechstronnej wiedzy i bogatym doświadczeniu, których działania determinuje pasja.